Ejal 40

Ejal 40 on biorevitaliseeriv geel, mis sisaldab uusima põlvkonna keskmise molekulmassiga hüaluroonhapet, mis on ideaalne rakuvälise maatriksi põhistruktuuri taastamiseks. Hooldused Ejal 40-ga pinguldavad lõtvunud nahka, vähendavad kortse, parandavad naha toonust ja elastsust ning parandavad naha üldist seisundit.

Toote valem sisaldab 40mg HA ja 1200-1800 kDaltoni molekulaarkontsentratsiooni ja molekulmassi optimaalset kombinatsiooni, mis on formuleeritud füsioloogilises, steriilses, biolagunevas ja isotoonilises puhvris. Süstal on eeltäidetud ja sisaldab 2,0 ml geeli. Ejal 40 saab süstida mitme tehnikaga, kuid kõige tõhusam tehnika on 4-punkti tehnoloogia (4 PBR), mis võimaldab süstida 25ml 30G nõelaga mõlemale näopoolele, mis minimeerib tursete, verevalumite tekke riski, ja valu.

Hooldused Ejal 40-ga parandavad naha tihedust, stimuleerides fibroblaste ning kollageeni- ja elastiinikiudude moodustumist. Hüaluroonhappega hooldused stimuleerivad uue kollageeni tootmist ja taastavad nahas loomuliku hüaluroonhappe taseme, takistades lagunemisprotsessi. Lisaks on toode loodud selleks, et restruktureerida ja tugevdada rakuvälist maatriksit, taaselustada nahka, mis on dehüdreeritud ja kahjustatud vananemise ja päikese käes.

Ejal 40 saab kasutada kortsude vähendamiseks, elastsuse parandamiseks ja nahatooni värskendamiseks.

Protseduurid Ejal 40-ga tuleks läbi viia 3 ravikuurina 2-3 nädalase vahega.

Korda ravikuuri 2-3 korda aastas või teha üks kord iga 3 kuu tagant.

Protseduuri maksumus:

    • Üks protseduur 260€ / 2,0ml
    • Läbides protseduuri 3 korda, protseduuri maksumus 725€