Kevade ja päikeseliste ilmade saabudes on naistel soov tuua esile midagi oma näos, parandada veidigi naha prinksust ja naha kvaliteeti.

Kõige sagedamini küsitud protseduur kevaditi on huultele veidi volüümi lisamine, põskede tõstmine filleritega ja muidugi miimikakortsude lõõgastamiseks botuliintoksiini injektsioonid.

Peatume hetkel huulte teemadel ja toome välja mõned nüansid, mis näidustustel ja millistes kogustes võiks huuli “tuunida”:

1) Väga palju küsitakse huulte niisutust ja niisutust, mis püsiks vähemalt 6 kuud.

Huulte niisutamine lisab huultele värskust ja ühtlustab huulte reljeefi, pehmendab ja silendab huultel ja huuleümbruse kortsukesi. Suurepärane preparaat, mida oleme kasutanud juba 6 aastat – on Juvederm Volite 1,0ml/285€, püsivus 7-9 kuud.

Kes soovivad veidi volüümsevat niisutust, soovitame Juvederm Volbellat 1,0ml/310€. Preparaadid sobivad ka huultel olemasoleva filleri säilitamiseks.

2) Kellel on huultekontuur “hägune” ja piiritlemata, soovitame huuleümbruse ja huulte kontureerimiseks – Teosyal RHA1/ 275€ või Teosyal RHA2/ 290€.

Huulte kontureerimine annab huultele selgemalt piiritletud kontuurid, annab loomuliku tulemuse ja kui ei soovita väga volüümset välimust lisada.

3) Huulte modelleerimine annab juba oluliselt suurema koemahu lisa, kellel on huulte defitsiit või kes soovivad huultele volüümi lisada.

Kasutame Juvederm Smile 0,55ml/230€, kes soovivad volüümi lisada ainult üla- või alahuulele ja kes soovivad olemasolevat volüümi säilitada.

Terves mahus huultele volüümi lisamine annab juba pringimad ja täidlasemad huuled.

Kasutame – Teosyal Kiss-1,0ml/ 295€, Teosyal RHA3-1,0ml/ 320€, Restylane Kiss-1,0ml/ 295€.

Mida oodata peale huulte protseduure?

Kindasti planeerige protseduur päevale, et Teil oleks vähemalt 3-5 päeva aega taastumiseks. Peale protseduuri on huuled veidi hellad, väga hüdrofiilsete preparaatide kasutamine toob esile turse. Iga süsteprotseduuriga peate arvestama ka hematoomide tekkega, mis kaovad kuni nädala jooksul. Peale protseduuri on keelatud alkohol kuni 24h ja saun kuni 1 nädal.

Mis on ootused ja tulemused, sõltub palju olemasolevate huulte kujust, vanusest ja sidekoest. Mõningal juhul vajavad väga kitsad huuled peale esimest protseduuri ka lisaprotseduuri. Millist preparaati esmasel protseduuril kasutada ja mis on kogused, seda hinnatakse kohapeal spetsialisti soovitusel.

Oluline huulte täitesüstimisel on säilitada huulte loomulik kuju, arvestada näokuju parameetritega jm. ning mis on Teie elustiil ja vanus!

Teie Monique meeskond aastast 1993