Bioremodelleerimine

Mis on bioremodelleerimine?

Uuenduslik 5-punkti süstetehnika protseduur. Tegu on noorendusmeetodiga, mis taastab naha “sisemise sära”. Nahka sügavuti taastav ja pinguldav protseduur, mis stimuleerib efektiivselt kollageeni- ja elastiini tootmist ja aitab parandada oluliselt kudede kvaliteeti. Bioremodelleerimine erineb teistest hüaluroohappe põhistest biorevitalisatsiooni protseduuridest eelkõige väga kõrge hüaluroonhappe sisalduse tõttu.

Niisutatud nahk loob soodsa keskonna naharakkude uuenemiseks ja taastamiseks!

See on unikaalne stabiliseeritud süstitav hüaluroonhape naha lõtvuse raviks. Protseduur mitte ainult ei niisuta, vaid muudab ka vananevat ja lõtvunud naha kvaliteeti ja turgorit.

Protseduur annab suurepäraseid tulemusi nii eraldiseisva ravina kui ka koos teiste pakutavate esteetiliste hooldustega.

Igaüks, kellel esinevad naha vananemise tundemärgid, on väga head kanditaadid bioremodelleerimise protseduuriks. Protseduuri järgselt hakkab toode levima tänu kõrgele HA kontsentratsioonile ja selle siduvusele.

Peale protseduuri käivitub naha uuenemisprotsess, rakkude uuenemine toimub nahas keskmiselt 28 päeva, ning selle aja jooksul stimuleeritakse 4 erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini, mis paneb nahas enda hüaluroonhapet tootma. Naha seisundi taastamine võtab aega ja kohe te oodatud tulemust ei näe.

Tulemus püsib kuni 6 kuud.

Vaatamata kõrgele HA sisaldusele on sellel madal põletikuline profiil koos tervendavate omadustega, mida toetavad kliinilised uuringud.

Bioremodelleerimise näidustused ja piirkonnad:

  • kuid teid vaevab naha kuivus, õhuke ja “närtsinud nahk”
  • väga hea protseduur neile, kes ei talu palju nõelatorkeid, kuna biorem. puhul on nõelatorkeid vähe, kõigest 5 süste punkti ühel pool ja 5 teisel pool.
  • fotokahjustunud nahk, “päikese kummardajad”
  • peale laser hooldusi, peale fokusseeritud ultraheli protseduure Hifu prots.), peale tugevaid keemilisi koorimisi
  • suitsetajad ja halva verevarustusega nahk
  • esimesed atrofeerumis tundemärgid, naha turgori langus, peale kiiret kaalulangust
  • piirkonnad: nägu/ kael/ käelabad