Hetkel on ideaalne aeg dermatokosmeetilisteks keemilisteks koorimisteks. Sügis ja talv on optimaalsed aastaajad antud protseduuriks, kuna me viibime rohkem siseruumides ja seetõttu on meil väikesem kokkupuude UV-kiirgusega. Vahetult pärast keemilise koorimise protseduuri on nahk palju tundlikum päikesevalgusele. Seega rõhutame veelkord, et ideaalne on mõelda keemiliste koorimiste peale just nüüd, kui ilm on jahedam, päevad lühemad ja päike ei ole nii intensiivne.

Mida dermatokosmeetiline keemiline koorimine teeb?

Tänapäeval on keemilised koorimised üheks lahutamatuks osaks nahahoolduses. See on protseduur parandamaks naha seisukorda ja välimust. Aja möödudes naharakkude uuenemine aeglustub ja surnud naharakkude koorumine on seetõttu raskendatud. See on ka üks põhjustest, miks nahal ei ole enam sellist loomulikku sära nagu nooruses. Loomulikult on soovitatav kasutada õrnasid koduhoolduseks mõeldud koorijaid, mida peaksidki 1-2 korda nädalas tegema. Kuid selleks, et minna sügavamale naha kihtidesse, et eemaldada surnud naharakud ja saavutada pehmem ja säravam nahk on soovitatav aeg-ajalt teha dermatokosmeetilisi keemilisi koorimisi.

Täpsemat infot erinevate keemiliste koorimiste ja näidustuste kohta leiab meie kodulehelt. Ära oota kevade või suveni, kui UV- indeks on kõrgem ja nahk päikesekiirgusele tundlikum!