Suvine intensiivne päike, kuumad ilmad, ebaühtlase jumega nahk, pigmendilaigud, laienenud poorid jne. on jätnud nahale oma jälje.
Meie vastuvõtule pöördunud uued kliendid kurdavad just mainitud probleemide üle. Oma praksises oleme kasutanud üle 18 aasta tõhusaid dermatokosmeetilisi keemilisi koorimisi (DKK), mis annavad juba esmakordsel hooldusel väga häid tulemusi, kui ei ole tegemist laiaulatusliku probleemiga.

Dermatokosmeetilised keemilised koorimised toimivad rakutasandil, mis uuendavad nahka tõhusalt, et soodustada tervemate rakkude paljunemist ning vett siduvate ainete tootmist nahas. DKK koorimised loovad soodsa keskkonna teistele protseduuridele, nagu biorevitalisatsioon, mesoteraapia, bioremodellerimine, täitesüstid jne. Keemilist koorimist sobib teha ka enne klassikaliseid näohooldusi, et tõhustada ja pikendada hoolduste toimet.
DKK koorimised sobivad igas eas kasutamiseks, kõikidele nahatüüpidele, kui ei ole tegemist aktiivse aknega ja nahal ei esine tundmatuid ärritusnähte jm.

- Keemiliste koorimiste toimel taastub koheselt:
- naha sära, -nahk on pingul
- nahapoorid on vähem märgatavad
- peale koorimist eemalduvad naha pinnalt surnud naharakud ja naha uuenemise protsess käivitub intensiivsemalt
- oluliselt paraneb naha kvaliteet, -naha jume ühtlustumine
- Teie nahk on oluliselt pinguldatum ja pringim.

Kumulatiivse efekti saavutamiseks sooritatakse protseduuri 3 – 4 korda iga kolme nädala tagant.
Protseduuri kuuri viiakse läbi kaks korda aastas, viimane koorimine võiks olla enne suve, aprilli lõpus.

Kindlasti tuleb kasuks konsulteerida spetsialistiga, kes on läbinud DKK koorimiste alased koolitused ja kellel on luba vastavaid protseduure teostada. Keemiline koorimine on küll turvaline protseduur, kuid siiski tuleb veenduda, et protseduuri teostaks med.haridusega spetsialist, mis puudutab just dermatokosmeetilisi koorimisi.
Samuti võiks uurida teavet sooritatavas protseduuris kasutatavate toodete kohta, millist koorijat ja mis näidustustel kasutatakse -geelkoorijaid, -alkohollahuseliseid koorijaid ja -retinoolkoorijaid?
Protseduuri teostajad: est.med.õde Marika Rebane (N13796) ja/ est.med.õde Monika Rebane (N13907)