PRP+microneedeling

Kollageenteraapia ehk Microneedeling (mikronõelumine) koos PRP-ga
Mikronõelumine koos plasmateraapiaga on üliefektiivne hooldus esteetilises meditsiinis, kuna peale mikronõelumist on “mikrokanalid” avatud, see soodustab ühtlaselt imenduda PRP-l nii pindmiselt kui ka sügavuti. Sügavamates naha kihtides käivitub kollageeni tootmine ja uute kollageenrakkude uuenemine.

Microneedeling koos PRP-ga töötab väga hästi probleemidega ,nagu pindmised kortsud, pigmendilaigud, postakne armid, ebatasane naha struktuur. Visuaalsed tulemused on nähtavad 2-4 nädala pärast peale esimest hooldust. Kõige paremad tulemused on 6 kuu pärast, mida võib kombineerida ka teiste protseduuridega ( mesoteraapia, biorevitalisatsioon, keemilised koorimised, täitesüstid jm.).Soovituslik hoolduste arv on 3-6 korda jaotatuna 4-6 nädalase intervalliga, mis enamus patsientidele on ideaalne, ehkki on mõned probleemid, nagu sügavamad kortsud, striiad, aknearmid, pimendilaigud. Parema tulemuse saavutamiseks võib vajada patsient 6 kuni 10 hooldust. Plasmateraapia koos mikronõelumisega on naha taastumine minimaalne, esimesed kaks päeva tunneb patsient kerget õhetust ja turset. Kindasti tuleb kasutada peale protseduuri SPF tooteid ja nahka taastavaid koduhooldus tooteid!

Plasmateraapia kombineerituna teiste iluraviprotseduuridega Plasmateraapiat saab kombineerida ka teiste iluraviprotseduuridega nagu biorevitalisatsioon-, mesoteraapia-, keemilised koorimised-, täitesüstid-, Hifu Smas lifting-, IPL fotonoorendus.

Protseduuri maksumus:

  • 1 katsut / 295 €

Sisaldab:

  • pinnapuhastus
  • anesteseerivkreem (tuimestav kreem)
  • mikronõelumine koos PRP-ga
  • rahustav kreem