Meso-Radiesse

Mis on meso Radiesse Biostimulatsioon?

Biostimulatsioon võimaldab käivitada naha noorendamise protsesse, kiirendades naha omast valku ja toota rohkem aineid, nagu kollageen ja elastiin, et parandada naha elastsust ja kvaliteeti.

Radiesse® on spetsiaalne kaltsiumhüdroksüapatiidi mikrosfääridest valmistatud nahatäidis, mis on loodud sügavate kortsude korrigeerimiseks ja näokontuuride ümberkujundamiseks.

Hiljutised uuendused ravis on näidanud, et Radiesse- ülilahjendatud (segatud soolalahuse ja lidokaiiniga, et seda vedeldada) ja pindmiselt vananeva naha alla süstides, toimib see pigem biostimuleeriva ainena kui volüümi suurendajana, mis aktiveerib naha bioloogilisi funktsioone, optimeerides selle füsioloogiat ja saavutada esteetiline paranemine neokollageneesi (uue kollageeni tootmise), uue elastiini moodustumise ja naha remodelleerimise kaudu.

Patsiendid näevad naha pinguldamise, sileduse ja mahu paranemist peaaegu kohe pärast ravi ja korraliku nahahoolduse korral kuni 12 kuud.

Selle hoolduse nahka noorendav toime on väljendunud ja nähtav, kollageeni ja elastiini tootmine algab juba 4 nädalat pärast süstimist. Selle tulemuseks on naha pikaajaline pinguldumine koos järkjärgulise loomuliku naha paksenemisega. See tähendab, et peened jooned ja naha lõtvus vähenevad. Naha toonus ja elastsus on märgatavalt paranenud.

Kes on meso Radiesse kandidaadid ja näidustused?

Täiskasvanud naised ja mehed, kellel on nähtavad vananemise märgid, on üldiselt head kandidaadid selle täiteaine jaoks. See hooldus on kauakestev lahendus, mis annab loomuliku välimuse, kes soovivad vähendada peente joonte, kortsude ja naha lõtvumist.

Kui teil on anamneesis tõsiseid allergiaid või nahareaktsioone, ei pruugi te olla selle ravi jaoks kvalifitseeritud. Selle ravi jaoks pole ideaalset vanust. Kuigi paljud seda täiteainet kasutavad inimesed on üle 50-aastased, on see hooldus ideaalne lahendus kõigile, kes on märganud suu ümbruses, kaelal ja käelabadel nähtavaid vananemise märke. Seda ravi kasutavad sageli 30ndate lõpus kuni 40ndate aastate alguses patsiendid. Kui teil on puuduvad meditsiinilised vastunäidustused ja seotud mured, on selle raviga lahendatavad, ei ole teie vanus oluline. See hooldus sobib ideaalselt mõõdukate kuni raskete vananemisilmingute kõrvaldamiseks, mis tavaliselt tähendab sügavamaid kortse. Neile, kellel on vanusega seotud mured kergemad, võivad soovitud esteetiliste eesmärkide saavutamiseks sobida paremini erinevad nahatäiteained või esteetilised hooldused. Sellegipoolest ei ole see ravi ette nähtud ainult kõige tõsisemate vananemisnähtude jaoks.

Mis piirkondi töödeldakse meso Radiessega?

 • lõtvunud põsed(gravitatsiooniline ptoos)
 • lõuajoon
 • nasolabiaalvoldid
 • lõua kortsud
 • marionettjooned piki suukülgi
 • näo rasvakaotuse taastamine(lipoatroofia)
 • lõuaalune piirkond ja lõtvunud kael
 • staatilised kortsud ja lahtine nahk käte tagaküljel

Kuidas toimib meso Radiesse?

Kaltsiumhüdroksüapatiit on selle nahatäiteaine peamine aktiivne ühend. Täiteaine lahendus on veepõhine geel suspendeeritud CaHA mikrosfääridega, mis imenduvad kehasse ja mida kasutatakse kollageeni loomuliku tootmise stimuleerimiseks naha sees. Teaduslikult on tõestatud, et selles geelitaolises täiteaines sisalduvad mikrosfäärid suurendavad kollageeni tootmist nahas, mis aja jooksul loob lisamahtu, käivitab naha rakkudes kollageeni ja elastiini aktiivset sünteesi, elustades ja noorendades nahka seest poolt. Selle täiteaine poolt toodetud nahatugi tähendab tavaliselt seda, et tulemused on tunduvalt tugevamad ja kauakestvamad. See on põhjus, miks seda täiteainet soovitatakse patsientidele, kellel on mõõdukas kuni tõsine mure ja miks see täiteaine võib olla teile parem valik, kui teil on tugevad vananemise ilmingud.

Kui kiirelt näeb tulemusi?

Selle ravi tulemusi võite juba näha 12–24 tunni jooksul pärast protseduuri läbiviimist. Tegelikult saavad paljud patsiendid nautida koheseid tulemusi tänu sellele, kuidas geelitaoline täiteaine lisab nahale kohe volüümi. Teie ravi tulemused paranevad eeldatavasti järgmise viie kuni seitsme päeva jooksul, kuna täiteaine imendub teie nahka. Protsess hakkab käivitama koheselt uue kollageeni moodustumist. Kuna uue kollageeni moodustumiseks kulub umbes 2-3 kuud, võite ravi lõpptulemusi näha kuu aega pärast protseduuri, kortsud muutuvad vähem nähtavateks või kaovad täielikult.

Näojooned muutuvad selgepiirilisemaks ja nahk näeb välja pringim.

Suurepärane protseduur kombineerituna koos Hifu Smas Lifting teraapiaga, kes soovivad oma näonahka oluliselt pingutada kirurgilise vahelesekkumiseta, mis omakorda  annab kiiremad ja kestvamad tulemused!

Kui kaua tulemus püsib?

Enamik patsiente saab nautida oma ravi lõpptulemusi korraga 12–18 kuud, mistõttu on see täiteaine turul üks kauakestvamaid. Mõned inimesed võivad kogeda pikemaid tulemusi sõltuvalt nahatüübist, vanusest, töödeldud piirkondadest ja sellest, kui hästi te pärast ravi oma naha eest hoolitsete.

Kes ei peaks kasutama Radiesset?

Ärge kasutage RADIESSE® või RADIESSE® (+), kui teil on allergia mõne toote komponendi suhtes, kui teil on anamneesis tõsine allergia, kui teil on veritsushäire või kui olete rase või toidate last rinnaga. Ärge kasutage RADIESSE® (+), kui olete lidokaiini või selle sarnaste ravimite suhtes allergiline

 • autoimmuunsed ja onkoloogilised haigused
 • verehüübimishäired ja antikoagulantide tarvitamine
 • põletikulised protsessid töödeldavas piirkonnas
 • kalduvus kelloidstele moodustistele
 • herpes viirus

Tulemuse säilitamine

Täiteaine tulemuste säilitamine on lihtne. Teie hooldusplaani kõige olulisem osa on regulaarsete hoolduskohtumiste külastamine. Enamik patsiente võib oodata kord aastas ravile. Muud asjaolud, mida saate teha, et tagada oma tulemuste võimalikult kaua kestmine, on järgmised:

Nahahooldus

Õigete nahahooldustoodete kasutamine oma esteetiliste eesmärkide saavutamiseks on võtmetähtsusega, et teie tulemused püsiksid kauem. Näiteks võib kollageeni või hüaluroonhapet sisaldavate toodete kasutamine toetada kollageeni tootmist teie nahas. Teatud muude esteetiliste hoolduste, näiteks keemilise koorimise või näohoolduste kasutamine võib samuti aidata teie naha tervist hallata ja tulemusi säilitada.

Kõige olulisem nahahooldusnõuanne on alati SPF 30-50 -i kandmine päevasel ajal!

Elustiil

Elustiili tegurid, nagu piisav vee joomine ja suitsetamine või alkoholi joomine, mõjutavad teie tulemuste kestvust. Tasakaalustatud toitumine, piisav uni ja stressi tasakaalustamine võivad samuti teie tulemusi hoida. Kui olete innukas sportlane, peaksite arvestama ka sellega, kui palju teie treening võib põhjustada täiteaine kiiremat lagunemist.

Mis on meso Radiesse kuur?

Teie iluravispetsialist hindab Teie näonaha seisundit ja mis on patsiendi ootused, kas piisab meso Radiesse viia läbi üks kord aastas või korrata ühe kuu möödudes protseduuri.

Meso Radiesse maksumus:

 • 395€ / 1,5ml
 • 650€ / 3,0ml