FaceLift

Kombineeritud täitesüstide protseduur on mõeldud neile, kes vajavad värskendust ja näokontuuride tõstmist, kuid ei soovi kirurgilist vahelesekkumist.

Protseduurile eelneb põhjalik konsultatsioon, hinnatakse kliendi nägu tervikuna , proportsioonid, näo sümmeetria, mis on kliendi ootused ja probleemid , mis on võimalikud muudatused peale protseduuri, et saavutada loomulik ja harmooniline tulemus. Oluline on leida õige kombinatsioon: täiteainekogus, süstimis tehnika (kasutame 8-point-lifting tehnikat) ja probleemi lahendamine.

Millal teha FaceLift protseduuri?
Esimesed ealised iseärasused nagu väsinud näoilme, allavajunud näokontuurid, põskede defitsiit või allavaje, allavajunud lõuakontuur, allavajunud suunurgad, marjonettkortsud, nasolabiaalvoldid, silmaalused ehk pisaravoolu jooned (tear trough), huulte volüümikadu, ebasümmeetria näos, proportsioonilt taanduv või väike lõug. Näo naha toonuse halvenemine kiire kaalulanguse või läbipõetud haiguse tagajärjel jne. FaceLift protseduur on ideaalne ka kuu aega enne tähtsaid üritusi, kuna kuu aja möödudes näokontuurid muutuvad veelgi ilusamaks, nägu on väljapuhanud ilmega ja heas toonuses.

Mida peale protseduuri oodata?
Taastab pehmete kudede toestavaid struktuure, millega paraneb vananemisest tingitud kudede allavaje ja lõtvumine. Tulemus on loomulik ja taastumisaeg minimaalne. Peale protseduuri on võimalik näopiirkonna valulikkus, turse, punetus, süstitud piirkonnas ja pole välistatud ka hematoomide teke.

Kaua püsib FaceLift?
Täitesüstide püsivust lubatakse tavaliselt 10-12-18-24 kuud. Kõik sõltub teie eluviisist, vanusest, kuidas te hooldate oma nahka igapäevaselt, hormonaalsed– ja geneetilised tegurid. Alati tuleb kasuks uurida oma ilusravipetsialisti käest lisaks täitesüstidele ka teisi iluraviprotseduure, et säilitada oma nooruslikku välimust kauem. Pigem ennetada trastilisi muutusi oma esteetilises välimuses ja hoolitseda naha eest järjepidevalt.

Palju maksab FaceLift?
Alates 860 € (sisaldab 3,0 ml täidet), protseduuri saab kombineerida ka botuliintoksiiniga.

Protseduuri spetsialistid:

Esteetilise Meditsiiniõde/kosmetoloog Monika Rebane (N13907)