Põsesarnade ja oimupiirkonna tõstmine

Täiteainetega põsesarnade tõstmine on üks populaarsemaid iluprotseduure. Üha rohkem inimesi püüab saavutada tõstetud ja prominentsemate põsesarnade välimust.

Põskede täiteained võivad aidata paljudel  silmatorkavamaid põsesarnasid, saavutades mittekirurgilisel viisil ja minimaalse taastumisajaga. Lisades põsepiirkonnale volüümi ja kontuurides põskede kuju, saate oma põsesarnasid nähtavalt tõsta.

Põsetäiteained on mittekirurgilised „tööriistad“, mida kasutatakse põsesarnade tõstmiseks ja kujundamiseks. Süstitavad dermaalsed täiteained taastavad põskede mahu, andes põskedele volüümsema ilme ja “kergituse”. Täiteained sisaldavad hüaluroonhapet, looduslikku suhkruühendit, mis eksisteerib meie naha sidekudedes. Selle peamine ülesanne on säilitada vett, aidates meie nahal püsida prink ja hüdreeritud. Strateegiliselt süstituna parandab see põsesarnade mõõtmeid, andes neile suurema mahu ja sümmeetria.

Ilusad põsesarnad on nooruse märk, kuid vananedes kahanevad meie toetavad rasva-, kollageeni- ja elastiinivarud põskedes, põhjustades põskede lõtvumist ja allavajet. Kaalukaotus näopiirkonnas võib samuti kaasa aidata definitsiooni puudumisele. Hüaluroonhape täiendab kaotatud niiskustaset, täites ja siludes lõtvunud või lohkus/tühja nahka. Protseduur aitab tõsta kogu näo kontuure ja selle tulemusena kaob põskede sissevajunud ilme.

Kes peaks kaaluma põskede tõstmist?

Head kandidaadid põskede tõstmiseks on patsiendid, kes soovivad oma põsed selgemalt esile tuua. Sageli näeme, kellel on vananemise või olulise kaalukaotuse tõttu põskede maht vähenenud. Täitesüstid on nendel juhtudel ideaalne lahendus naha tõstmise ja toe taastamiseks.

Suurepärane protseduur, kellel on lamedad, lõtvunud või sissevajunud põsed, saavad täidetest põskede tõstmisel palju abi.

Kas protseduur on valulik?

Enamiku patsientide jaoks on protseduur minimaalselt valulik, kuna põskede täiteained sisaldavad tuimestavat anesteetikumi.

Kaua kestab protseduur?

Protseduur kestab tavaliselt 20-30 min ja põskede tõstmine on koheselt nähtav, mis ühe kuu möödudes paraneb oluliselt. Täiteaine täielikuks settimiseks kulub kuni nädal, nii et võite selle aja jooksul vältida igasugust pingelist tegevust ja saunamõnusid.

Kasutatavad brändid

Põskede tõstmiseks on saadaval palju täiteaineid, kuid ainult mõned pakuvad optimaalseid tulemusi. Mõned kasutusel olevatest näiteks:  ohutuid biolagunevaid FDA poolt heaks kiidetud täiteaineid firmadelt Juvéderm® ja Restylane®, nagu Juvéderm VOLUMA™ ja Restylane Lyft, Teosyal RHA4. Need täiteained paistavad silma oma pikaajalise toime ja tugevuse poolest.

Tänu oma kõrgemale viskoossusele annavad need suurepäraselt tõstetud tulemuse. Nende paksus annab põsesarnadele suurema karkassi ja toe, luues täpselt määratletud struktuuri, jättes samal ajal pehme, peene ja loomuliku välimuse. See on kontrastiks tugevamate täiteainetega, mis võivad mõnikord tekitada põskedele terava ja liialdatud nurga.

Taastumine

Taastumine pärast põsetäiteid on minimaalne ning patsiendid saavad kohe tavapärast eluviisi jätkata.

P.S. Täiteained, mis tõstavad põski, toovad teie näole tagasi tasakaalu ja harmoonia, andes teie põskedele definitsiooni.

Olenevalt preparaadist, eluviisist ja koduhooldusest, annab põskede tõstmise protseduur püsivuse 8-24 kuud peale protseduuri.

Protseduuri  maksumus

  • Teosyal RHA 4  1,2ml / 325€
  • Teosyal Ultra Deep 1,2ml / 330€

Protseduuri spatsialistid:

Esteetilise Meditsiiniõde/kosmetoloog Monika Rebane (N13907)