Otsmiku ja “kanavarvaste” täitesüstid

Otsaesise ja “kanavarvaste” täiteained, pindmiste joonte tasandamiseks

Otsmiku ja silmaümbruse pindmiseid kortsukesi saab tõhusalt ravida süstitavate täiteainetega.

Hüaluroonhappe täiteained pinguldavad ja siluvad nahka ning tulemused püsivad 6–12 kuud või kauem.
Suurepärased tulemused otsmiku ja “kanavarvaste silumiseks soovitame kombineerida botuliintoksiiniga, mis annab veelgi paremad tulemused.

Korduv kulmude kortsutamine ja kulmude kergitamine võib põhjustada otsmikujoonte ja kortsude teket. Neid jooni nimetatakse ka “ilmejoonteks” või dünaamilisteks kortsudeks. Nende mõjude vastu võitlemiseks võivad süstitavad täiteained neid pehmendada või täielikult kõrvaldada. Otsaesise ja “kanavarvaste” täiteained on ajutised, mis täidavad jooned ja kortsud, ning on säilitavad süstitud piirkonnas niiskustaset ja aktiveerivad uue kollageeni teket.

Parimad otsmikutäited joonte ja kortsude jaoks

Ajutised biolagunevad täiteained, nagu hüaluroonhappe täiteained, sobivad kõige paremini otsaesise ja “kanavarvaste” tasandamiseks. Antud protseduuri jaoks on palju kaubamärke, millest igaühel on oma tootevalik. Konkreetne valitud täiteaine sõltub mitmest tegurist, nagu kortsude raskusastmest ning naha elastsus ja vanus.

Hüaluroonhape on kehas leiduv looduslik aine, mis vastutab liigeste määrimise, kudede niisutamise ja nahabarjääri toetamise eest. Niisutajana on sellel ainulaadne võime vett ligi tõmmata ja hoida. Samuti stimuleerib see kollageeni tootmist, mis mängib võtmerolli naha tugevuse ja elastsuse suurendamisel.

Hüaluroonhappe täiteained on seetõttu nende omaduste tõttu populaarne valik; neil on ka tugev ohutusprofiil, kuna need sobivad loomulikult kehaga ja põhjustavad harva allergilisi reaktsioone.

Täiteainete kasutamise kõrvalmõjud:

Täitesüste peetakse ohutuks kui seda teeb kogenud spetsialist. Siiski on mõned kõrvaltoimete riskid, sealhulgas:

  • verevalumid
  • erüteem
  • väikeste punnide teke
  • ajutine turse

Need mõjud on ajutised ja peaksid taanduma 1–2 nädala jooksul.

Millal peaksite botuliintoksiini kasutama?
Botuliintoksiin on teine süstitav ravim, mis silub miimikakortse erineva mehhanismi kaudu; see halvab ajutiselt lihased, et vältida kortsude teket. Botuliin sihib dünaamilisi kortse, mis tekivad korduvate näoilmete kaudu.
Botuliin on FDA(Toidu-ja ravimiameti) poolt heaks kiidetud kasutamiseks otsmikul ja silmaümbrusel ning on tõestanud, et see silub nahka ning pehmendab jooni ja kortse.
Botuliin võib olla tõhus ennetav meede varajases eas, et vältida nende joonte teket ja ravi, mis takistab juba tekkinud joonte süvenemist. Sügavamate joonte ja vagude korral saab seda kasutada kombineeritud ravina otsmikutäiteainetega, et saavutada paremaid tulemusi.

Protseduuri maksumus:

  • Juvederm Volite    295€ / 1.0ml
  • Teosyal RHA 1    275€ / 1.0ml
  • Teosyal RHA 2    300€ / 1.0ml
  • Kombineeritult botuliintoksiiniga hind kokkuleppel