Resurf FX fraktsionaalne lasernoorendus

Lumenis M22 Resur FX on fraktsionaalne mitteablatiivne lasersüsteem, mida kasutatatkase efektiivseks naha taastamiseks ja noorendamiseks. See süsteem on mõeldud mitmesuguste nahaprobleemide, sealhulgas peente joonte, kortsude, armide, venitusarmide ja ebaühtlase nahatekstuuri väljanägemise parandamiseks. Lumenis M22 Resur FX laseriga saab teha järgmisi protseduure:

 1. Fraktsionaalne lasertehnoloogia: Resur FX kasutab fraktsioneerivat lasertehnoloogiat, mis edastab laserenergiat fraktsioneeritud mustrina, sihtides vaid murdosa nahapinnast, jättes ümbritsevad koed puutumata. See soodustab kiiremat paranemist ja vähendab oluliselt taastumisaega, võrreldes traditsioonilise ablatiivse laseriga.
 2. Naha taastamine: Resur FX hooldus aitab naha pinda taastada, stimuleerides kollageeni tootmist ja soodustades naha uuenemist. Laserenergia tekitab nahas kontrollitud mikrovigastusi, käivitades keha loomuliku paranemisreaktsiooni ja stimuleerides kollageeni ’’ümberkujunemist’’. See muudab naha siledaks , oluliselt pinguldumaks ja nooruslikumaks.
 3. Kortsude vähendamine: Resur FX võib tõhusalt vähendada peente joonte ja kortsude väljanägemist. Soodustades kollageeni tootmist ja parandades naha elastsust, aitab see siluda kortse ja parandada üldist naha kvaliteeti ja reljeefi.
 4. Armide parandamine: Resur FX võib parandada armide, sealhulgas aknearmide, kirurgiliste armide ja venitusarmide väljanägemist. Laserenergia stimuleerib kollageeni ’’ümberkujunemist’’, mis võib pehmendada armide tekstuuri ja värvi, muutes need vähem märgatavaks.
 5. Kohandatav ravi: Resur FX- i hooldust saab kohandada nii, et see vastaks konkreetsetele nahaprobleemidele ja soovitud tulemustele. Laseri läbitungimissügavust ja hoolduse intensiivsust saab kohandada lähtuvalt nahaprobleemi vajadusest ja ravitavast piirkonnast.

P.S. Enne Resur FX protseduuri läbiviimist soovitame konsulteerida laserspetsialistiga, et teha kindlaks, kas olete sobib kandidaat antud protseduurile, ning arutada protseduuri võimalikke eeliseid, riske ja mis on kliendi ootused.

Mida oodata peale fraktsionaalset protseduuri ja kui pikk on taastumisaeg?

Resur FX on mitteablatiivne laser , see tähendab, et protseduur ei eemalda naha pindmist kihti, kui töödeldakse nahka mitte väga tugeva programmiga ja soovitakse läbi viia naha pindmine noorenduskuur.

Lumenis Resur FX meditsiiniseade võimaldab protseduuri läbida kolme erineva sügavuse ja intensiivsusega:

 1. Kui sa soovid läbida kerget nahanoorenduskuuri ja sul ei ole ilmnenud veel väga tugevaid nähtavaid vananemisilminguid. Kortsud ja jooned on kergelt märgatavad, on ilmnenud laienenud poorid ja naha toon on ebaühtlane ja jumetu. Soovitame pindmisemat fraktsionaalset lasernoorendust. Planeeri protseduurijärgselt, et saaksid rahulikult taastuda, soovitav on peale protseduuri nägu mitte meikida kuni 48h. Peale protseduuri on nägu kergelt turses , punetus on individuaalne. Protseduurijärgselt võite peale panna jahutavad niisked rätikud ja Bepanthen kreemi. Protseduuri kordade arv on individuaalne 2-3 korda.
 2. Tugevama fraktsionaalse noorendusega on soovituslik protseduuri teha juba nähtavate kortsude ja vagudega, nahalõtvusega, nähtavate pigmendilaikudega. Protseduurijärgselt tekib tugevam hüpereemia ja turse, nahk on veidi hell ja tundlik. Planeeri protseduuri nädalavahetuseks, et saaksid rahulikult taastuda, kuna nahk vajab kreemitamist päeva jooksul tihedamini. Esimesed 3 päeva on nahk kõige tundlikum, 3-4.ndal päeval tunnete naha karedust ja kuivustunnet. Taastumine on individuaalne, kuni 1 nädal. Protseduurijärgselt aitab turset leevendada külmkapis hoitud niisked rätikud ja Bepanthen kreem. Kui nahk on taastunud ja ketendus taandunud, märkate naha tõelist sära ja siledust. Naha kvaliteet ja turgor on oluliselt paranenud. Tavaliselt soovitakse protseduuri korrata kui teil on suuremad ootused ja soovite pikemalt tulemust säilitada. Kordade arv on individuaalne 3-5 korda iga 6-8 nädala tagant. Tulemuse säilitamiseks konsulteeri iluravispetsialistiga, kuidas kombineerida teiste protseduuridega ja koduhooldustoodetega.
 3. Postaknearmide, sügavate kortsudega ja väga tugevate fotokahjustustega, on taastumisaeg kuni 2 nädalat. Siin on vajalik eelnev põhjalik konsultatsioon laserspetsialisti/ või laserarstiga.

P.S. Protseduurijärgselt on väga oluline järgida laserspetsialisti poolt antud juhiseid. Kuigi me elame mitte just päikeselises kliimas, on rusikareegel- iga ilmaga, kasutada SPF50 päikesekaitsekreemi, vähemalt 3-4 nädalat! Igapäevaselt jätka siiski ka talveperioodil SPF30 kreemi kasutamist, kreemi kasutamine ennetab oluliselt fotovananemist.

Resur FX hinnad:

Fraktsionaalne lasernoorendus:

 • Laserprotseduuri nõustamine dermatoloog 50€
 • Esteetilise meditsiiniõed 35€
 • Nägu 425€
 • Kael 255€
 • Nägu ja kael 590€ 
 • Dekoltee 395€
 • Kael ja dekoltee 560€
 • Nägu, kael ja dekoltee 910€ 

     Fraktsionaalne armide tasandamine:

 • Kuni 5cm/1cm2 120€
 • Kuni 10cm/5cm2 150€
 • Iga järgnev 5cm/1cm2 40€